عیب یابی و تعمیرات شبکه

علاوه بر یک سرور شبکه جامد ، قسمت مهم دیگری از ایمن نگه داشتن سیستم شرکت شما داشتن روتر و فایروال مناسب است. در حالی که روتر هر یک از رایانه های موجود در دفتر شما را بهم متصل می کند، فایروال مانع دسترسی غیر مجاز کاربران به شبکه شرکت و سرقت یا به خطر انداختن اطلاعات محرمانه شما می شود.

تعمیرات شبکه در محل

بسیاری از شبکه های تجاری هر ساله قربانی هکرها می شوند که می تواند میلیون ها هزینه ناخواسته برای یک شرکت متحمل شود. یک شبکه فایروال به درستی طراحی شده می تواند از هرگونه نقض احتمالی امنیتی در داخل و خارج از شرکت، جلوگیری کند. این برنامه آنچه را که خاموش می شود، ردیابی می کند، هرگونه ترافیک ورودی ناخواسته و احتمالاً حملات مخرب از طریق بدافزار یا ویروس ها را مسدود کرده و همچنین وب سایت های نامناسب را مسدود می کند.

تعمیرات شبکه کامپیوتر

تیم یوزبرد با پشتیبانی از پیکربندی فایروال بر روی سیستم های شما می تواند همه چیز را ایمن نگه دارد. اگر برای راه اندازی سیستم به کمک نیاز دارید یا سوالی دارید، تکنسین های مجرب ما می توانند در هر مرحله از مراحل کار به شما کمک کنند. خواه یک تجارت کوچک داشته باشید و یا یک شرکت بزرگ، امنیت شبکه برای ادامه کار شرکت تان بسیار مهم است. اجازه دهید همکاران یوزبردی ما در سایت در روند کار و رفع ابهامات به شما کمک کنند. مانند سایر مشکلات رایانه ای ، پرسنل آموزش دیده ما خوشحال خواهند شد که به هر گونه سوال یا نگرانی شما در مورد راه اندازی روتر یا فایروال و هرگونه مشکل شبکه برای دفتر کار شما پاسخ دهند.

تعمیرات انواع مودم

رایانه شما سرمایه گذاری بزرگی است که میلیون ها تومان هزینه دارد. با این حال ، عدم محافظت درست، می تواند هزینه بیشتری نیز برای شما به بار آورد. در حالی که یک شبکه بی سیم به اتصال شما به شبکه کمک می کند، اما همین موضوع با یک اتصال ناامن می تواند شما را مستعد مشکلات امنیتی کند. این مشکلات می تواند زمان زیادی از برنامه کاری شما را هدر دهد و پول شما را از جیبتان دربیاورد. پس تا فرصت باقیست با یوزبرد تماس بگیرید!

 

تعمیرات انواع سوئیچ

با کمک تکنسین های مجرب خود، می توانیم در پیکربندی روتر و آداپتور به شما کمک کنیم، شبکه شما را ایمن کرده و نحوه استفاده از آن را به شما نشان دهیم و همچنین از هرگونه حمله احتمالی جلوگیری کنیم. ما می توانیم ظرف 24 ساعت یکی از تکنسین های مجرب خود را به محل شما اعزام کنیم و شبکه رایانه ای شما را با خیال راحت و ایمن بررسی نماید.

تعمیر سایر تجهیزات شبکه

ما می توانیم با قیمت مناسب و کیفت انجام کار بالا، به شما در عیب یابی و نصب شبکه شرکت تان متناسب با بودجه ای که در نظر دارید کمک کنیم. اجازه دهید یوزبرد پشتیبانی شما را فراهم کرده و به شما در حفظ امنیت شبکه تان کمک کند. 

سولات متداول شبکه

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خدمات طراحی و راه اندازی شبکه

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به بالای صفحه بردن