خدمات بازیابی اطلاعات در محل (ریکاوری اطلاعات)

خدمات بازیابی اطلاعات در محل (ریکاوری)

سیستم رایانه ای شما به احتمال زیاد پر از اسناد، برنامه و پرونده های مهمی است. اگر تمام این داده ها و اطلاعات به دلایل مختلفی مثل کلیک کردن اشتباهی و یا ویروس از بین بروند، چه اتفاقی می افتد؟ اگر از سیستم تان پشتیبان گیری مناسبی نکرده باشید، به دست آوردن دوباره همه اطلاعات از دست رفته ممکن است روزها یا هفته ها طول بکشد. با خدمات بازیابی (ریکاوری اطلاعات) و پشتیبان گیری اطلاعات یوزبرد می توانید از این بروز این مشکل پیشگیری کنید. 

بازیابی اطلاعات هارد

اگر پس از ساعت هایی که برای یک مقاله دانشگاه یا گزارش کار شغلی خود زمان گذاشته اید، این مقاله یا گزارش حذف بشود چکار می کنید؟ یا فایل مهمی که در سیستم خود نگهداری می کنید، یا حتی خاطرات شخصیتان مانند تصاویر خانوادگی را که در کامپیوتر خود ذخیره کرده اید، حذف بشوند، چه حسی به شما دست خواهد داد؟ به لحظه از دست دادن هرکدام از اینها فکر کنید!

حذف این اطلاعات می تواند روز و شب شما را به یک کابوس تبدیل کند و نتوانید به راحتی بخوابید. از این مهم تر، امکان بازگرداندن همه اینها می تواند یک کابوس بزرگتر هم باشد. ما می خواهیم به شما کمک کنیم که از اطلاعات خود پشتیبان بگیرید و به شما اطمینان دهیم که حذف اطلاعاتتان هرگز اتفاق نخواهد شد. پس بهتر است پیش از این که به فکر بازیابی اطلاعات هارد خود باشید به دنبال، بکاپ گرفتن از اطلاعاتتان باشید.

بازیابی اطلاعات کاری بس زمان بر و حوصله سر بر است، بهتره همون اول کار از اطلاعاتمون بکاپ بگیریم.

ریکاوری اطلاعات هارد در محل

در صورت حذف اطلاعاتتان جای نگرانی نیست. بخش بازیابی اطلاعات شرکت یوزبرد به شما کمک می کند فایلهای گمشده خود را بازیابی کنید، علاوه بر این سعی می کنیم با تمهیدات لازم از حذف مجدد آنها نیز جلوگیری می کند. تکنسین های مجرب ما منابع و ابزارهای لازم برای جمع آوری پرونده ها و برنامه های پاک شده شما را همراه خود داشته و به راحتی ریکاوری هارد در محل شما صورت می گیرد. همچنین، در صورت خراب شدن سیستم عامل، داده ها را به منبع دیگری منتقل خواهند کرد و همچنین راه حل پشتیبان گیری را برای آینده پیاده سازی می کنند. 

ریکاوری انواع گوشی موبایل

با توجه به آشنایی کامل که متخصصین شرکت یوزبرد با بازیابی اطلاعات و تلفن های همراه دارند، امکان ریکاوری انواع گوشی موبایل کار پیچیده ای نیست و با وجود تکنسین های ما اصلاً جای نگرانی نیست. 

حضور هاردهای جدید، علاوه بر ویژگی ها و مزایایی که دارند، مشکلاتی نیز به همراه دارند. عمده مشکل محصولات جدید نبود نیروی مسلط به تکنولوژی های جدید است که ریکاوری اطلاعات هارد ssd نیز از این قاعده مستثی نیست. متخصص ما با علم به روز خود آماده بازیابی و ریکاوری انواع هارد اکسترنال، SSD، و… کامپیوتر هستند. 

ریکاوری سرور

امروزه بسیاری از اطلاعات شرکت های مختلف بر روی سرورها نگهداری می شود. حذف هرگونه اطلاعات در این زمینه می تواند ضرررهای بسیار بالایی را به دنبال داشته باشد. در نتیجه بهتر است همیشه پشتیبان گیری مناسبی از اطلاعات تان داشته باشید. با این حال حادثه خبر نمی کند و درصورتی که در این زمینه مشکلی وجود دارد می توانید از تکنسین های ما برای ریکاوری اطلاعات سرور خود کمک بگیرید. 

سوالات متداول ریکاوری

در این بخش سوالات متداول مربوط به ریکاوری و بازیابی اطلاعات آورده شده است.

آموزش بازیابی اطلاعات هارد

می توانید از مقالات ما درباره آموزش بازیابی اطلاعات هارد خود استفاده نمائید.

به بالای صفحه بردن