تعمیر کامپیوترهای رومیزی

چه رایانه شما دچار کندی شده باشد و از سرعت کارکردن آن راضی نیستید و چه اخیراً خراب شده و کار نمی کند، یوزبرد می تواند به شما کمک می کند تا سیستم شما به روز اول خود برگردد. در بررسی مشکلات سیستم شما تنها به بخش سخت افزاری بسنده نمی شود. ما علاوه بر وضعیت سخت افزاری سیستم تان، بخش نرم افزاری آن را نیز به طور کامل بررسی خواهیم کرد تا از سیستم خود نهایت استفاده را ببرید. ما در بخش خدمات تعمیر سیستم های کامپیوتری شرکت یوزبرد علاوه بر سلامت سیستم های کامپیوتری، عیب یابی و نصب و راه اندازی سخت افزارهایی مانند دوربین، اسکنر ، چاپگر و حتی دستگاه های جانبی دیگر را انجام می دهیم. متخصصین یوزبرد به همه مارک های رایانه های رومیزی و لپ تاپ، برای هر دو سیستم عامل PC و MAC آشنایی کامل داشته و آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند.

تعمیر کامپیوتر در محل

تمامی تکنسین های ما حداقل 3 سال تجربه خدمات تعمیر رایانه ای داشته و همچنین دارای گواهینامه های معتبر  می باشند. ما با سیستم های مبتنی بر ویندوز و سیستم های شرکت اپل کار کرده و بر قطعات سخت افزاری و نرم افزاری هردوی آنها مسلط هستیم. ضمناً شرکت یوزبرد این حق را برای شما قائل است که تمام مراحل انجام کار را زیرنظر بگیرید و بایستی تمامی مراحل تعمیر و نصب قطعات جلوی چشمان خودتان صورت گیرد. رضایت شما، اولین معیار شرکت یوزبرد است.

تعمیرکار کامپیوتر

تعمیرکار کامپیوتر که برای شما فرستاده می شود، بایستی از لحاظ تخصصی و اخلاقی شرایط لازم را داشته باشد تا بتواند کار شما را در بهترین کیفیت و زمان به انجام برساند. شرکت یوزبرد در انتخاب تعمیرکاران کامپیوتر سخت گیری بسیاری دارد تا بهترین خدمات رسانی را برای شما مشتریان عزیز به ارمغان آورد. 

تعمیر سخت افزار کامپیوتر

اگر از عملکرد سیستم خود رضایت ندارید و یا فکر می کنید سیستم تان به خوبی کار نمی کند، می توانیم به شما در تشخیص و عیب یابی مشکل کمک کنیم. علائمی مانند فریز شدن سیستم، خاموش شدن ناگهانی، خطاهای صفحه آبی و خرابی فایل ها می تواند در اثر مشکلات سخت افزاری کامپیوتر باشد. تکنسین های ما علاوه بر تعمیر سخت افزار کامپیوتر و مطمئن شدن از این بخش، سلامت سیستم شما را از لحاظ نرم افزاری نیز بررسی خواهند کرد. 

تعمیر کامپیوتر در تهران و کرج

همشهری های عزیزمان در شهرهای تهران و کرج می توانند برای تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ خود با یوزبرد تماس گرفته و در کمترین ساعت ممکن درخواست تعمیرکار نمایند. بدیهی است فرآیند ارسال تعمیرکار و تعمیر سیستم شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. 

ارتقاء سیستم

تکنسین های ما بسیار ماهر و مسلط هستند و می توانند علت خرابی سیستم شما را تشخیص داده و مشکل را به سرعت رفع کنند. این مشکلات ممکن است نیازمند تعویض قطعه سخت افزاری باشد و یا به تعمیر نرم افزاری خلاصه شود. اگر شما ملزم به ارتقا سیستم خود شوید، ابتدا تکنیسن ما شما را در این مورد توجیه خواهد کرد و مزایا و معایب این کار را به شما توضیح خواهد داد و هزینه این کار را قبل از انجام به اطلاعتان می رساند. پس خیالتان راحت اگر سیستم شما نیاز به ارتقا نداشته باشد اولین کسی خواهیم بود که این نکته را با شما در میان می گذاریم. 

سوالات متدوال تعمیر کامپیوتر

هنگام تعمیر کامپیوتر خود و حتی قبل و بعد از آن سوالاتی برای شما پیش خواهد آمد که ما سعی کرده ایم متداول ترین سوالات را در این بخش پاسخ دهیم. چنانچه سوالی که دارید در این قسمت نمی یابید می توانید در بخش تماس با ما سوال خود را بپرسید. 

آموزش تعمیرات کامپیوتر

برای آگاهی از تعمیرات کامپیوتر و آموزش در این زمینه می توانید از مقالات ما استفاده کنید. 

به بالای صفحه بردن