خدمات

خدمات یوزبرد

یک ویروس می تواند خیلی غیرمنتظرانه و در حساس ترین زمان ممکن به سیستم شما ضربه بزند. یک کلیک اشتباه می تواند کل سیستم یا شبکه شما را از کار بیاندازد. اگر همچین مشکلی دارید، یوزبرد می تواند با خدمات تعمیرات تخصصی خود به شما کمک کند تا از همه چیز بکاپ (پشتیبان) بگیرید. ما می توانیم بسته به مشکل و نیاز شما، شخصی را برای بررسی رایانه تان بفرستیم یا یک جلسه عیب یابی آنلاین برایتان تنظیم کنیم. همچنین، می توانیم یکی از تکنسین های باتجربه خود را در طی یک روز به محل شما اعزام کنیم و تنها طی چند ساعت همه ی مشکلات سیستم شما را برطرف نمائیم. 

تکنسین های ما حداقل 3 سال تجربه خدمات تعمیر رایانه و همچنین گواهینامه های معتبر دارند. ما با سیستم های ویندوز و با سیستم های شرکت اپل نیز کار می کنیم و شما حق دارید و فرقی ندارد سیستم شما از کدام برند و شرکت باشد. به شما اطمینان می دهیم که تمام کارها در سلامت کامل صورت می گیرد. می توانید خودتان مراحل انجام کار را زیرنظر بگیرید، چرا که تمام کارها پیش چشمان شما انجام می شود. 

چه سیستم تان کند شده است و یا اخیراً دچار خرابی شده است، یوزبرد می تواند سیستم شما را مثل روز اول کند. ما در یوزبرد علاوه بر سخت افزار کامپیوتر به بخش نرم افزار نیز مسلط هستیم و مشکلات سخت افزار و نرم افزاری سیستم های شما را برطرف می نمائیم. متخصصین ما به کامپیوترهای ویندوزی و کامپیوترهای شرکت اپل کاملاً وارد هستند. ما آماده هرگونه خدمات هستیم.

امروزه تلفن همراه بخش اعظمی از کارهای ما را انجام می دهد. تلفن همراه ما را به سایر افراد در سراسر دنیا وصل می کند و بدون آن، تقریباً به دردسر می افتیم. تفاوتی ندارد موبایل شما از چه مارک و شرکتی است. و حتی اینکه تلفن همراه شما چه مشکلی دارد. چنانچه نیاز به تعویض LCD داشته باشد یا باتری آن دچار مشکل شده باشد و یا حتی آب خوردگی دارد، تیم متخصصین یوزبرد آماده تعمیر موبایل شما در محل تان هستند. ما به تعمیر دستگاه موبایل تمامی شرکت ها آشنایی کامل داریم.

سیستم های کامپیوتری شما احتمالاً پر از اسناد و اطلاعات مهمی است که برای شما و کسب و کارتان اهمیت بسیار زیادی دارد. اما یک لحظه فکر کنید، اگر اطلاعات و داده هایی که این مدت جمع آوری نموده اید از بین برود و به اصطلاح پاک شود چه اتفاقی می افتد؟ همیشه پیشگیری بهتر از درمان است. اگر این اتفاق هنوز برایتان اتفاق نیفتاده است خیلی خوش شانس هستید، تیم متخصصین یوزبرد می تواند در جلوگیری از بروز این مشکل به شما کمک کند. همچین اگر تمهیدات لازم را برای این قضیه ندیده اید و اطلاعات خود را از دست داده اید، نگران نباشید، بازهم یوزبرد آماده کمک رسانی به شما در بازگرداندن اطلاعاتتان است.

استفاده از تجهیزات مناسب شبکه شما و نصب شبکه ای بهینه به تخصص لازم دارد. نصب بهینه و مناسب شبکه می تواند به شرکت شما در هزینه تهیه و نصب و راه اندازی شبکه کمک شایانی کند. همچنین این مسئله در هزینه تعمیر و نگهداری شبکه نیز بسیار حائز اهمیت است. تیم متخصص یوزبرد به شرکت شما کمک می کند که مناسب ترین تجهیزات را انتخاب نمائید و بهترین شبکه ممکن را راه اندازی کنید. مشکلات امنیتی شبکه شما را بر طرف می نمائیم و یک شبکه امن را برای شما راه اندازی می کنیم. چنانچه شبکه شما به مشکل برخورده و نیاز به عیب یابی و رفع مشکل دارید، یوزبرد آماده خدمات رسانی به شما است.

احتمالاً شما نیز به مانند بسیاری از افراد جامعه، برای دسترسی به اینترنت و انجام کارهای شخصی و حرفه ای خود به لپ تاپ تان متکی هستید. اینکه یک گزارش کاری آماده می کنید، یا کارهای دانشجویی تان را انجام می دهید و یا حتی برای اوقات فراغت خود ازآن استفاده می کنید، پس لپ تاپ تان ابزار مهمی در زندگی شماست و اگر نتوانید از آن استفاده کنید ممکن است به دردسر بزرگی بیفتید. ما در شرکت یوزبرد آماده کمک به شما برای استفاده بهتر و رفع مشکلات لپ تاپ شما هستیم.

از ابزارهای مهم امنیتی در کسب و کار دوربین های مداربسته است. بارها پیش آمده که مشکلات به وجود آمده در محل کار را با بررسی فیلم ها و تصاویر ضبط شده در سیستم حفاظتی شرکت برطرف نموده اند. سلامت دوربین و دستگاه ضبط تصاویر در محل کار شما تضمینی بر مستندات شما برای حفظ اطلاعات و ابزارآلات ارزشمند محیط کاری شماست. چنانچه مشکلی در این زمینه دارید چه از لحاظ سخت افزاری و چه نرم افزاری، شرکت یوزبرد آماده خدمات رسانی به شرکت شماست.

شرکت یوزبرد در شهر تهران واقع شده است و تیمی از متخصصین مجرب و متعهد در ارائه خدمات تعمیر و پشتیبانی سیستم های کامپیوتری در منزل را گردهم آورده است.
یوزبرد یکی از سریعترین شرکت های تعمیر و نگهداری سیستم های رایانه ای است. ما از اولین شرکت ها و پیشگامان خدمات تعمیر در محل در ایران هستیم.
علاوه براین ما خدمات تعمیر و نگهداری آنلاین و تلفنی را نیز انجام می دهیم که می توانید در این زمینه با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمائید. خدماتی که ما ارائه می دهیم شامل تعمیر و ارتقاء کامپیوتر و لپ تاپ های شخصی، شبکه، دستگاه های اداری نظیر چاپگر و اسکنر، تلفن همراه و نرم افزار و سخت افزار.

به بالای صفحه بردن